Vyjadřovací portál Žádost o vyjádření

Informace pro vyjádření

Vážený žadateli,

nacházíte se na portálu společnosti Jihočeského vodárenského svazu, který Vám umožní zadávání žádostí pro vyjádření k existenci sítí, k projektové dokumentaci pro územní nebo stavební řízení a ostatních investičních záměrů.

Stanovisko k existenci sítí Vám bude zasíláno elektronickou formou. Lhůta pro poskytnutí vyjádření je 30 dnů dle §161 zák. č. 183/2006 Sb. Generovaná poloha sítí je orientační.

V případě pravidelného využívání aplikace vyjadřovací portál, je možné využít funkce registrování uživatele. V uživatelském účtu jsou uloženy údaje o žadateli, které se po přihlášení automaticky vkládají do formuláře žádosti a přehled podaných žádostí.

Formulář obsahuje 5 po sobě jdoucích stran. Vždy je zvýrazněna aktuálně používaná strana. Pro přecházení mezi jednotlivými stranami slouží políčko „Následující krok“. V každém kroku je možno použít instalované nápovědy „i“. Trasy vedení sítí v mapových podkladech ve správě Jihočekého vodárenského svazu jsou pouze informativní. K upřesnění polohy je nutno kontaktovat pracovníka, který je ve vyjádření uveden a na základě objednávky na místě sítě vytyčí. Podporované prohlížeče: Internet Explorer (9 a vyšší verze), Google Chrome a Mozilla Firefox.

Zvolte jazyk

Česky Slovenský English